Wędrówki przyrodnicze „U progu wiosny” – galeria zdjęć Teresy Pietras

Udostępnij:

Autorka cyklu „Wędrówki przyrodnicze”

Wędrówki przyrodnicze – „U progu wiosny”

Autorką zdjęć z cyklu „Wędrówki przyrodnicze” jest pani Teresa Pietras – nauczycielka biologii w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim.
Co biolog może robić w wolnym czasie? Np. wędrować po łonie natury i przy pomocy aparatu fotograficznego gromadzić dowody na piękno przyrody. Zdjęcia pani Teresy są kadrowane z niewątpliwą świadomością uroków otaczającej nas natury i pokorą wobec jej bogactwa i harmonii.
Regionalna przyroda, zabytki, upływający, a czasem zatrzymujący się na chwilę, np. o poranku czas, będzie przyświecał tworzeniu autorskiego cyklu „Wędrówki przyrodnicze”.

Co istotne, wszystkie zdjęcia zostały zrobione w naszym regionie, czyli w Powiecie Opolskim (te konkretnie w okolicy Jeżowa, Majdanu Borowskiego, Chodla)

Jest nam niezmiernie miło, że autorka zgodziła się na publikację i tworzenie galerii pod szyldem portalu Opolska TV.
Zapraszamy do obejrzenia galerii pt.”U progu wiosny”, a także kolejnych, które pojawią się już w niedalekiej przyszłości.

A poniżej wersja multimedialna galerii „U progu wiosny”, na kanale YouTube Opolska TV:

Już dziś zapraszamy również na wernisaż wystawy fotografii pani Teresy Pietras, który odbędzie się 26 marca o godzinie 16:00 w Muzeum Regionalnym w Kluczkowicach.

Muzeum Regionalne w Kluczkowicach. 26 marca o godzinie 16.00 odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej „Opowieści przyrodnicze”. Autorką zdjęć jest Teresa Pietras

Przygotował: Paweł Januszek / Opolska TV

Napisz komentarz

Udostępnij: