Karolina Czapla – „dziewczyna z gitarą”

Udostępnij:



Poznajcie Państwo Karolinę Czaplę, jedną z naszych Spichlerzowych artystek – młodą, utalentowaną „dziewczynę z gitarą”, która od najmłodszych lat szlifuje swój talent muzyczny uczęszczając m.in. na zajęcia muzyczne w Opolskim Centrum Kultury. Z powodzeniem bierze udział w konkursach muzycznych, a swoimi występami uświęca wszelkie lokalne oraz szkolne uroczystości. Gitara to jej ulubiony instrument, jednakże nie jest jej obca gra na innych, takich jak keyboard, czy klarnet.

Karolina jest bardzo aktywna muzycznie, dużo czasu poświęca na kształcenie muzyczne, a zarazem angażuje się w wiele pomysłów i projektów. Oprócz występów solowych, często łączy się z koleżankami w duety i większe składy, dobierając repertuar do występów. Nie sposób wymienić, jak wiele razy młoda artystka prezentowała się przed publicznością.

Aktualnie wraz z koleżankami z Młodzieżowego Zespołu Wokalnego, kształcącymi się pod okiem pani Eweliny Oroń, nauczycielki muzyki z OCK, jako jedyny zespół wokalny zakwalifikowały się do udziału w tegorocznych warsztatach ze znaną, polską wokalistką i kompozytorką Grażyną Łobaszewską. Relacja w tych warsztatów pojawi się pod koniec marca na łamach naszego portalu Opolska TV.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia wideoclipów Karoliny i śledzenia jej muzycznej pasji, które będziemy wspierać w naszym Spichlerzu Inspiracji.

Autor: Opolska TV / Paweł Januszek

Napisz komentarz

Udostępnij: