Lubelszczyzna w obiektywie Samotnego Wędrowca

Udostępnij:

Samotny Wędrowiec (Witold Hadyński)

Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia Muzeum Regionalnego w Kluczkowicach, gdzie do końca października będzie dostępna do oglądania wystawa fotograficzna pt.”Lubelszczyzna w obiektywie Samotnego Wędrowca”. Autorem wystawy jest Samotny Wędrowiec, Witold Hadyński – podróżnik, fotograf, który od dzieciństwa pasjonuje się wędrowaniem po całej Polsce, dzieleniem się wiedzą o historii poznanych przez siebie miejsc, a od pewnego czasu promowaniem i zachęcaniem do odkrywania piękna naszego kraju.
Samotnego Wędrowca i jego pomysł na realizację pasji poznaliśmy w 2017 roku. Jest człowiekiem wrażliwym, z artystyczną duszą, co można dostrzec na jego fotografiach. Choć sam mówi o sobie, że nie jest zawodowym fotografem to wiele jego zdjęć przenosi oglądającego do jego świata. Wg mnie jest poszukiwaczem „chwili”, potrafi uchwycić „to coś” w kadrze aparatu. W rozmowach z Witoldem da się dostrzec w szczególności jago wielką miłość do krajobrazów i historii Polski.

Witold, w rozmowach często zwraca uwagę na niebagatelny problem zaśmiecania przyrody przez człowieka. Głównie na terenach zielonych i leśnych. Polecamy grupę założoną w celu promowania ochrony środowiska, której on sam jest administratorem – POLSKA TONIE W ŚMIECIACH !!!
Powyżej nasza fotorelacja z wernisażu zorganizowanego przez panią Dyrektor Muzeum Jadwigę Religę, który miał miejsce we wtorek 4 września 2018r.
Autor/fot. Opolska TV / Paweł Januszek

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: